Bohumír Jaroněk - Chaloupka v lese

Dřevoryt, 41x52 cm (výřez pasparty). Signováno vpravo dole tužkou B. Jaroněk. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1866-1933

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 280 000 Kč.

70683. Chaloupka v lese
Dražba ukončena:12.01.2022 22:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč