Bohumír Jaroněk - Chalupa v lese

Nejdelší strana: 73 cm

Dřevoryt, 41x54 cm. Signováno vpravo dole B. Jaroněk. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1866-1933

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 280 000 Kč.

vydraženo top
110210. Chalupa v lese
Dražba ukončena:28.01.2024 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč