Bohumír Jaroněk - Chalupa v lese

Dřevoryt, 41x54 cm. Signováno vpravo dole B. Jaroněk. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1866-1933

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 280 000 Kč.

34537. Chalupa v lese
Dražba ukončena:18.09.2019 22:28:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 100 Kč