Bohumír Jaroněk - Dubrovník 1904

Dřevoryt, 46x55 cm. Signováno vlevo dole B. Jaroněk. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám poškozen, pasparta zašpiněna.

o autorovi: 1866-1933

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 280 000 Kč.

34435. Dubrovník 1904
Dražba ukončena:18.09.2019 20:38:58
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:11 000 Kč