Bohumír Jaroněk - Krajina

Olej na kartonu. 45x60 cm. Signováno vpravo dole B. Jaroněk. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1866-1933

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 280 000 Kč.

39859. Krajina
Dražba ukončena:29.01.2020 20:50:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč