Bohumír Jaroněk - Pohled na vesnici

Olej na kartonu, 33x28 cm. Signováno vpravo dole B. Jaroněk. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1866-1933

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 280 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem doporučujeme
77293. Pohled na vesnici
Dražba ukončena:25.05.2022 22:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč