Bohumír Jaroněk - Štramberská trúba

Dřevoryt, 58x62 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1866-1933

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 280 000 Kč.

32353. Štramberská trúba
Dražba ukončena:29.05.2019 19:59:43
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč