Bohumír Jaroněk - Štramberská ulička

Detail položky

Detail položky

Dřevoryt, 44x50 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 78 cm

 

o autorovi: 1866-1933
Narodil se ve Zlíně. Vyučil se řezbářem, v malířství byl samoukem. Hodně cestoval po Evropě a Malé Asii, zajímal ho národopis. Ve svých dílech se nechával inspirovat přírodou Valašska. Založil Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 280 000 Kč.

154440. Štramberská ulička
Zbývá:9 dnů, 7 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:57:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci