Bohumír Jaroněk - Strážnice

Akvarel, 46x52 cm. Signováno vpravo dole B. Jaroněk 1922. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1866-1933

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 280 000 Kč.

35167. Strážnice
Dražba ukončena:25.09.2019 21:14:59
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč