Bohumír Jaroněk - U kostela

Akvarel na papíře, 43x32 cm. Signováno vlevo dole B. Jaroněk. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1866-1933

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 280 000 Kč.

57338. U kostela
Dražba ukončena:01.04.2021 19:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč