Bohumír Jaroněk - U kostelíka

Dřevoryt, 44x58 cm, signováno vpravo dole B. Jaroněk, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1866-1933

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 280 000 Kč.

12643. U kostelíka
Dražba ukončena:21.09.2017 20:30:38
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:9 500 Kč