Bohumír Matal - Cyklisti

Tuž, 22x28 cm. Signováno vlevo dole Matal. Pasparta.

Pozn.: Papír mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1922 - 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 600 000 Kč.

36839. Cyklisti
Dražba ukončena:31.10.2019 22:04:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 000 Kč