Bohumíra Hrušková - Vacková

40782. Stromy v krajině

popis: Olej na plátně, 59x55 cm. Signováno vlevo dole B. V. Hrušková. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1904-1969

zbývá:

konec dražby: 26.02.2020 19:31:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 800 Kč