Bohumíra Hrušková - Vacková - Stromy v krajině

Olej na plátně, 59x55 cm. Signováno vlevo dole B. V. Hrušková. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1904-1969

40782. Stromy v krajině
Dražba ukončena:26.02.2020 19:31:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 800 Kč