Bohunka Waageová - Zahrada

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 31x35 cm. Signováno vlevo dole 2001 B. WAAGEOVÁ. Rámováno.

o autorovi: 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

70218. Zahrada
Dražba ukončena:16.12.2021 22:42:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč