1. Reimb Dich Oder Ich Lib Dich, 21x16 cm. Kožená dobová vazba. Vydal Peter Ressler v roce 1693. Na titulní straně dřevoryt. Ozdobné iniciály.
Pozn.: Trnové spony poškozeny. Vazba poškozena. Papír poškozen.
2. Historia de Ducibus, ac Regibus Bohemiae, 33x21 cm. Vydáno v Praze v Klementinu roku 1735, vydání schváleno Františkem Josefem Koniášem. Vazba polokožená, zlacená. Dřevorytinové ozdobné iniciály a viněty. Obsahuje cca 50 celostránkových mědirytinin českých králů a knížat od A.Birckharta. U titulního listu celostránková mědirytina s alegorií Rakouska-Uherska
Pozn.: Vazba mírně poškozena.