Josef Písecký - Zimní Praha

Olej na plátně, 140x165 cm, signováno vlevo dole J. Písecký, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Plátno vzadu na více místech podlepeno.

o autorovi: 1878, Kroměříž - 1954, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 135 000 Kč.

7229. Zimní Praha
Dražba ukončena:26.01.2017 20:11:00
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:37 000 Kč