Bohuslav Dvořák - Břízky u cesty

Pastel, 15x20 cm. Signováno vlevo dole B. Dvořák. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 22 cm

o autorovi: 1867-1951
V roce 1941 dostal národní cenu za životní dílo.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340 000 Kč.

94144. Břízky u cesty
Dražba ukončena:30.04.2023 20:12:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 30.04.2023 20:09:49 12601
1 000 Kč 23.04.2023 19:26:02 8349