Bohuslav Dvořák - Krajina

Olej na kartonu, 28x36 cm. Signováno vpravo dole B. Dvořák. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1867-1951
V roce 1941 dostal národní cenu za životní dílo.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
101407. Krajina
Dražba ukončena:27.09.2023 21:44:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč