Bohuslav Reynek

34342. Stromy

popis: Suchá jehla, 12x8 cm, signováno vpravo dole Reynek. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rodina současného majitele získala dílo přímo od autora. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 420 000 Kč

zbývá: 30 dnů, 8 hodin

konec dražby: 18.09.2019 19:01:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 600 Kč