Bohuslav Tůma

51684. Hudebník a jeho múza

popis: Kombinovaná technika, 30x66 cm. Signováno vlevo dole Tůma 63. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909 - 2004

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč.

dražba ukončena: 28.10.2020 20:57:02

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 800 Kč