Bohuslav Tůma - Pestrá kytice

Olej na sololitu, 69x79 cm, signováno vpravo dole Tůma, olištováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1909 - 2004

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč.

14890. Pestrá kytice
Dražba ukončena:30.11.2017 20:31:39
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 500 Kč