Bohuslav Tůma - Půjčovna loděk

Olej na překližce, 34x71 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám poškozen. Současný majitel získal dílo darem přímo od autora.

o autorovi: 1909 - 2004

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč.

300749. Půjčovna loděk
Dražba ukončena:12.09.2019 20:12:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 100 Kč