Bohuslav Tůma - Ženy u antických sloupů

Kombinovaná technika, 51x69 cm. Signováno vlevo dole Tůma 43. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909 - 2004

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč.

51900. Ženy u antických sloupů
Dražba ukončena:29.10.2020 20:54:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč