Bořek Šípek - Okruh - Váza

Sklo, výška 40 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

87917. Váza
Dražba ukončena:15.12.2022 22:26:32
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 500 Kč