Boris Jirků - Odpočinek od reality

Kresba, 62x46 cm. Signováno vpravo dole Boris Jirků 96. Volný list.

Pozn.: Papír v krajích mírně poškozen.

o autorovi: 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 105 000 Kč

37551. Odpočinek od reality
Dražba ukončena:14.11.2019 22:08:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:900 Kč

900 Kč 14.11.2019 21:08:23 5831
800 Kč 14.11.2019 19:54:09 561