Boris Jirků - Soubor 11 grafických listů

Litografie, od 34x24 do 12x18 cm. Signovány Boris Jirků. 4x autorský tisk. Volné listy.

o autorovi: 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 105 000 Kč

43127. Soubor 11 grafických listů
Dražba ukončena:16.04.2020 20:14:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč