Bořivoj Žufan - Cesta kolem stromů

Olej na plátně, 54x95 cm. Signováno vlevo dole Bořivoj Žufan. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1904-1942
Narodil se v Praze. Studoval v Praze UMPRUM, AVU a Lékařskou fakultu UK. Ve své tvorbě vycházel z české krajinářské tradice. Oblíbenou technikou mu byl akvarel. Hodně cestoval jak po vlasti, tak po Evropě. Věnoval se malbě i sochařství.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 96 000 Kč

57253. Cesta kolem stromů
Dražba ukončena:31.03.2021 21:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč