Bořivoj Žufan - Cestou na pole

Olej na kartonu, 39x39 cm, signováno vlevo dole Boř. Žufan, rám.

o autorovi: 1904-1942
Narodil se v Praze. Studoval v Praze UMPRUM, AVU a Lékařskou fakultu UK. Ve své tvorbě vycházel z české krajinářské tradice. Oblíbenou technikou mu byl akvarel. Hodně cestoval jak po vlasti, tak po Evropě. Věnoval se malbě i sochařství.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 96 000 Kč

15521. Cestou na pole
Dražba ukončena:24.01.2018 21:22:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:9 000 Kč