Bořivoj Žufan - Městské střechy

Olej na plátně, 55x69 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Současný majitel získal dílo od rodiny autora.

Nejdelší strana: 84 cm

o autorovi: 1904-1942
Narodil se v Praze. Studoval v Praze UMPRUM, AVU a Lékařskou fakultu UK. Ve své tvorbě vycházel z české krajinářské tradice. Oblíbenou technikou mu byl akvarel. Hodně cestoval jak po vlasti, tak po Evropě. Věnoval se malbě i sochařství.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 96 000 Kč

94880. Městské střechy
Dražba ukončena:01.06.2023 21:46:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč