Bořivoj Žufan - Na návsi

Olej na plátně, 44x59 cm. Signováno vlevo dole B. Žufan. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1904-1942
Narodil se v Praze. Studoval v Praze UMPRUM, AVU a Lékařskou fakultu UK. Ve své tvorbě vycházel z české krajinářské tradice. Oblíbenou technikou mu byl akvarel. Hodně cestoval jak po vlasti, tak po Evropě. Věnoval se malbě i sochařství.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 96 000 Kč

40860. Na návsi
Dražba ukončena:26.02.2020 20:49:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 900 Kč