Bořivoj Žufan - Na řece

Olej na plátně, 65x92 cm, signováno vlevo dole Boř. Žufan, rám.

o autorovi: 1904-1942
Narodil se v Praze. Studoval v Praze UMPRUM, AVU a Lékařskou fakultu UK. Ve své tvorbě vycházel z české krajinářské tradice. Oblíbenou technikou mu byl akvarel. Hodně cestoval jak po vlasti, tak po Evropě. Věnoval se malbě i sochařství.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 96 000 Kč

12733. Na řece
Dražba ukončena:21.09.2017 22:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:26 000 Kč