Bořivoj Žufan - U trati

Akvarel, 40x55 cm. Signováno vlevo dole Bořivoj Žufan. Rám, pasparta.

Pozn.: Rám i pasparta mírně poškozeny.

o autorovi: 1904-1942
Narodil se v Praze. Studoval v Praze UMPRUM, AVU a Lékařskou fakultu UK. Ve své tvorbě vycházel z české krajinářské tradice. Oblíbenou technikou mu byl akvarel. Hodně cestoval jak po vlasti, tak po Evropě. Věnoval se malbě i sochařství.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 96 000 Kč

31707. U trati
Dražba ukončena:15.05.2019 20:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč