Bořivoj Žufan - Výhled do krajiny

Olej na kartonu, 46x61 cm, signováno vpravo dole Bořivoj Žufan, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1904-1942
Narodil se v Praze. Studoval v Praze UMPRUM, AVU a Lékařskou fakultu UK. Ve své tvorbě vycházel z české krajinářské tradice. Oblíbenou technikou mu byl akvarel. Hodně cestoval jak po vlasti, tak po Evropě. Věnoval se malbě i sochařství.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 96 000 Kč

12677. Výhled do krajiny
Dražba ukončena:21.09.2017 21:15:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč