Božena Hliněnská - Kuhnová - Z Dalmácie

Olej na plátně, 60x90 cm. Sgnováno vpravo dole Kuhnová. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1906 - 1992
Narozena v Nové Pace u Jičína. Studovala na UMPRUM a poté na AVU v Praze u prof. Nechleby a Obrovského. Byla první ředitelkou Galerie moderního umění v Hradci Králové.

22858. Z Dalmácie
Dražba ukončena:27.09.2018 22:53:41
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 800 Kč