Breitling - Náramkové hodinky-chronometr

Náramkové hodinky-chronometr, obecný kov, průměr ciferníku 3 cm. Značeno Breitling Swiss made.

Pozn.: V chodu, bez záruky přesnosti, mírně poškozeno. Bez originální krabičky.

Breitling
55512. Náramkové hodinky-chronometr
Dražba ukončena:03.03.2021 20:55:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč