Břetislav Bartoš - Rodina

Olej na kartonu, 70x45 cm. Signováno vpravo dole Bartoš 1920. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Jedná se o výjimečně vyskytující se práci vzácného autora, který se na trhu téměř nevyskytuje.

Nejdelší strana: 77 cm

o autorovi: 1893-1926
Narodil se ve Frenštátu pod Radhoštěm. Studoval AVU v Praze u prof. Schweigera. Bojoval v 1. světové válce jako legionář v Itálii a ve volných chvílích maloval obrazy zachycující momenty z fronty. Zemřel velmi mladý na TBC.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

96666. Rodina
Dražba ukončena:29.06.2023 21:59:25
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč