Břetislav Benda

53831. Busta dívky

popis: Keramika, dřevěný podstavec. Celková výška 14 cm. Signováno B. Benda.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1897-1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč

dražba ukončena: 09.12.2020 21:40:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč