Břetislav Benda - Dívka z profilu

Kombinovaná technika, 35x24 cm. Signováno vpravo dole Benda 96. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1897-1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč

22747. Dívka z profilu
Dražba ukončena:27.09.2018 20:55:30
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 500 Kč