Břetislav Benda - Klečící dívčí akt

Keramika, výška 43 cm. Značeno B. Benda.

Pozn.: Povrch mírně poškozen.

o autorovi: 1897-1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč

25778. Klečící dívčí akt
Dražba ukončena:12.12.2018 21:22:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč