Břetislav Benda - Matka s dítětem

Patinovaná keramika, výška s podstavcem 18 cm. Bez podstavce 14 cm. Signováno B. Benda.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1897-1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč

55415. Matka s dítětem
Dražba ukončena:03.03.2021 19:12:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč