Břetislav Benda

55415. Matka s dítětem

popis: Patinovaná keramika, výška s podstavcem 18 cm. Bez podstavce 14 cm. Signováno B. Benda.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1897-1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč

zbývá: 41 dnů, 13 hodin

konec dražby: 03.03.2021 19:12:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 23.12.2020 18:19:27 7354