Břetislav Benda - Sedící akt

Keramika, výška: 18 cm, signováno B. Benda.

Pozn.: Povrch poškozen.

o autorovi: 1897-1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč

12012. Sedící akt
Dražba ukončena:29.06.2017 20:14:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:900 Kč