Břetislav Benda - Sedící dívka

Keramika, výška: 45 cm. Značeno B. Benda.

Pozn.: Povrch mírně poškozen.

o autorovi: 1897-1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč

46541. Sedící dívka
Dražba ukončena:25.06.2020 21:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč