Břetislav Benda - Stojící akt

Keramika, výška: 46 cm, signováno B. Benda.

Pozn.: Mírně poškozeno - prasklinky.

o autorovi: 1897-1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč

8346. Stojící akt
Dražba ukončena:23.02.2017 20:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč