Břetislav Benda - Stojící dívčí akt

Patinovaná keramika, výška 30 cm. Signováno nezřetelně Benda.

Pozn.: Poškozeno. Rodina současného majitele získala dílo přímo od autora.

o autorovi: 1897-1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč

300869. Stojící dívčí akt
Dražba ukončena:17.09.2019 20:08:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 100 Kč