Břetislav Benda - V koupeli

Keramika, celková výška 35 cm. Nesignováno,

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1897-1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč

53226. V koupeli
Dražba ukončena:09.12.2020 20:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč