Břetislav Benda

53226. V koupeli

popis: Keramika, celková výška 35 cm. Nesignováno,

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1897-1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč

dražba ukončena: 09.12.2020 20:30:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč