Bruno Riedel - Dvě ženy

Akvarel, 47x21 cm. Signováno vpravo dole B. Riedel. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1904-1975
významný sklář

Bruno Riedel
21616. Dvě ženy
Dražba ukončena:28.06.2018 22:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 24.06.2018 10:24:57 2798
500 Kč 10.06.2018 9:37:57 683