Bruno Riedel - Váza

Sklo, výška 18 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1904-1975
významný sklář

Bruno Riedel
22944. Váza
Dražba ukončena:17.10.2018 19:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 800 Kč