Bruno Zach - Vzrušení

Bronz, délka 20 cm, výška 11 cm. Značeno pečetí slévárny. Signováno Bruno Zach.

Pozn.: Novodobý odlitek.

o autorovi: 1891 - 1945
Rakouský art deco sochař ukrajinského původu.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 120 000 Kč.

56189. Vzrušení
Dražba ukončena:25.02.2021 19:08:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč