Bronz, délka 20 cm, výška 11 cm. Značeno pečetí slévárny. Signováno Bruno Zach.
Pozn.: Novodobý odlitek.
o autorovi: 1891 - 1945
Rakouský art deco sochař ukrajinského původu.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 120 000 Kč.