Bukáček - Slavnost

Olej na sololitu, 65x51 cm. Signováno vpravo dole Bukáček 1975. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 74 cm

117987. Slavnost
Dražba ukončena:23.06.2024 20:03:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč