Josef Bureš - Na pastvě za vesnicí

Olej na plátně, 56x70 cm, signováno vlevo dole Bureš, rám.

1889, Chrudim
Učil se soukromě u Karla Reisnera a Karla Raška. Poté studia na AVU (prof. Bukovac, Schwaiger, Ottenfeld). Vytvořil mnoho podobizen známých osobností (gen. Štefánik, J. Š. Baar pro muzeum v Klenčí,...).

Pozn.: Malba místy poškozena.

3991. Na pastvě za vesnicí
Dražba ukončena:30.03.2016 20:11:31
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč

2 600 Kč 30.03.2016 20:06:31 1506
2 500 Kč 30.03.2016 20:02:16 243